Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Zabezpečovací, kamerové, GPS a síťové techniky

+420 518 121 110
+420 775 235 577
logo

Loxone

Řešení ovládání a automatizace domácnosti

Je jen na vás, jakou alternativu zvolíte. Představujte si Loxone jako dirigenta orchestru. Nebo jako mozek centrálního nervového systému. Toho, který propojí všechny jednotky tak, aby vznikla ta nejkrásnější symfonie. Řeč není o chytrých hračkách pro domácnost, ale o domově, který sám ví, co je třeba.

 

Loxone vám dokáže ušetřit více než 50 000 pravidelných úkonů za rok, tedy zhruba 138 hodin života.

Realitou dnešních domů je celá řada „chytrých“ zařízení, která mají vašemu bydlení dodat trochu těch moderních technologií a vytvořit iluzi zjednodušení. Ve skutečnosti ale máte vypínač na žaluzie, zvláštní ovladač na alarm, další tlačítko na otevírání dveří a dveřní kameru. Další a další zařízení, s dalšími a dalšími tlačítky, ovladači a vypínači vyžadujícími vaši pozornost. Vrátíme-li se k našemu orchestru, každý hudebník hraje jinou písničku podle svého a všichni společně plýtvají vaším časem. Pak je tu Loxone. Alternativa, která všechny tyto technologie a zařízení vzájemně propojí do jednoho systému. Dirigent, který propojí všechny složky orchestru a donutí je splynout v jeden fungující celek. Mozek, díky kterému technika převezme povinnosti související s komfortem, bezpečností i úsporou nákladů. To, co získáte, se nedá nikde koupit – je to váš čas.

 

Jak vám může Loxone pomoci?

Váš dům či byt za vás řeší nastavení stínění žaluzií v závislosti na intenzitě slunečního záření, denní době i vaší přítomnosti. Upraví podle toho i topení, aby nedošlo k přehřátí interiéru. Pozná, kdy slunce svítí příliš silně a oslňuje vás, nebo naopak, kdy je venku zima a je vhodnější pustit sluneční paprsky do vašeho domova. Pustí vám oblíbenou hudbu, dá vám vědět, že někdo stojí u dveří, začne na sebe upozorňovat v případě, že se k vám snaží někdo vloupat. A nabízí i mnoho dalších funkcí, které vám na stránkách této brožury představíme. K tomu všemu jediné designové tlačítko a mobilní aplikace.

 

Je Loxone volba pro vás?

 Každý má o míře automatizace ve své domácnosti jiné představy, má jiné finanční možnosti a disponuje různými technologiemi. Vyřešit ovládání stejně musíte a Loxone je jedna z možností, nikoliv náklad navíc. Loxone je tedy pro každého, kdo nějaké technologie plánuje.  

 

Čím je Loxone výjimečný?

 Nepotřebuje cloud - Záleží nám na bezpečnosti, nepotřebujeme těžit vaše data a naše produkty fungují i bez připojení k internetu.

 Nejvyšší standard kvality - Vývoj ani výrobu jsme neodsunuli do Číny. Kvalita je pro nás klíčová stejně jako to, aby naše produkty spolehlivě fungovaly i po desetiletích.

 Spolupráce technologií - U nás nejde o chytrá zařízení fungující jednotlivě. My tyto věci propojujeme, abychom docílili jejich efektivní spolupráce.

 Jednoduchá rozšiřitelnost - Nemusíte kupovat všechno hned, stačí začít a budovat svůj Real Smart Home postupně. 

 Na velikosti nezáleží - Byt, dům a dokonce i celá budova jako hotel nebo továrna, zvládneme cokoliv.

 Trvalá kompatibilita - I po letech jsou naše produkty stále vzájemně kompatibilní, není nutné po čase hardware nebo software měnit za nejnovější verze.

 Vše od jednoho výrobce - Sami navrhujeme hardware, vyvíjíme a aktualizujeme software, poskytujeme podporu.

 Moderním bydlením žijeme - A to doslova – v našich domovech. V práci pak s nadšením vytváříme řešení, s nímž chceme sami bydlet.