Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Zabezpečovací, kamerové, GPS a síťové techniky

+420 518 121 110
+420 775 235 577
logo

O nás

 

 

Naše společnost SSTECH s.r.o. byla založena na sklonku roku 2017 jako montážní firma bezpečnostních a kamerových systémů od různých výrobců. Během roku jsme začali spolupracovat s nadnárodními společnostmi a provedli velké množství instalací různých bezpečnostních systémů. Po roce působení na trhu jsme se rozhodli vyhovět zákazníkům a založili jsme bezpečnostní agenturu, která jejich náročné požadavky uspokojuje. Naše technické oddělení neustále vyvíjí nové systémy pro usnadnění a urychlení práce, úsporu a ochranu majetku klienta. Pracovníci bezpečnostní agentury každým dnem zvyšují svou efektivitu a fyzickou zdatnost, jak při výkonu povolání, tak při vzdělávání a na střelnicích. Celkově se firma neustále rozšiřuje a zdokonaluje.

Díky technickému zázemí naše společnost nabízí klientovi vše, co potřebuje v nejkratším možném termínu za bezkonkurenční ceny. V kombinaci s našimi bezpečnostními službami je klient kompletně zajištěn a může si užívat své pohodlí v maximálním bezpečí, o které se staráme za něj 24h denně, 365 dní v roce.